etlik halı yıkama şirketleri

Etlik Halı yıkama

Etlik halı yıkama firması olarak halı yıkama , koltuk yıkama , stor perde temizliği ve battaniye, yorgan yıkama hizmeti veriyoruz.

HALI YIKAMA SERVİSİMİZ ÜCRETSİZDİR.

Etlik halı yıkama

Merhaba ben Ayşe Sevinç. Diş hekimliği yapmaktayım. Etlik bölgesine yeni taşındık. Tabi ki taşınma işlemi oldukça zor ve zahmetli bir süreçti. Bu süreç sonrasında evimizin halılarının kirlendiğini fark ettim.Hatta nereden kaynaklandığını bilmiyorum fakat halımın bir tanesinin de yağ lekesi de vardı. Eşimle internet üzerinden arama yapmaya başladık. Yeni taşındığımız için komşularımızı henüz tanımıyorduk.

Şimdi Etlik de halı yıkama firması arayanlar için başımızdan geçen süreci paylaşmak istedim.Öncelikle eşimle birlikte internet üzerinden bir inceleme yaptık.

Etlik halı yıkama tavsiyesi olan var mı ?

Etlik halı yıkama firmaları diye google da bir arama yaptık.

Çıkan sonuçlardan web sitelerini ve yorumları inceledik. Daha sonra halı yıkama şikayet yazarak diğer şikayetleri de inceledik. Bu süreçte doğru firma olabileceğine inandığımız firmaları da not ettik.

Daha sonra sırayla firmaları aramaya başladık. Biz bu konuda biraz hassas davrandığımızın da farkındayız. Lakin gerçekten halılarımıza iyi paralar ödedik. Bu sebeple araştırma yapmamız gerekliydi. Bizim için  Etlik halı yıkama fiyatlarından daha ziyade hizmet kalitesi .

Etlikte halı yıkamanın metrekaresi halılar için ortalama 8 TL.civarında idi. Lakin firmalarla konuşmamızda bazılarının halı yıkama fabrikalarının olmadığını da fark ettik . Fason yıkama yaptıklarını söylemeseler de rahatlıkla anlayabiliyorduk.

Tam otomatik halı yıkama makinesi kullananlar ile kullanmayanlar da vardı. Biz eldeğmeden tam otomatik makinede yıkamayı tercih ettik.

Etlik halı yıkama müşteri hizmetleri

Daha sonra sırayla firmaları aramaya başladık. Biz bu konuda biraz hassas davrandığımızın da farkındayız. Lakin gerçekten halılarımıza iyi ödeme yaptık. Bu sebeple araştırma yapmamız gerekliydi. Bizim için  Etlik halı yıkama fiyatlarından daha ziyade hizmet kalitesi önemli.

Etlikte halı yıkamanın metrekaresi halılar için ortalama 8 TL. civarında idi. Lakin firmalarla konuşmamızda bazı halı temizliği yapan firmaların  halı yıkama fabrikalarının olmadığını da fark ettik . Fason yıkama yaptıklarını söylemeseler de rahatlıkla anlayabiliyorduk.

Tam otomatik halı yıkama makinesi kullananlar ile kullanmayanlar da vardı. Biz eldeğmeden tam otomatik makinede yıkamayı tercih ettik. Daha sonra Etlik halı yıkama firmasına halılarımızı vermeye karar verdik.

Etlik halı yıkama ücretsiz evlere servis

Sabah gelip halılarımızı teslim aldılar. Bize birde teslim fişi verdiler. Fişte halıların metrekaresi ve adetleri yer almaktaydı. Yine teslim tarihinin yanında halıları için ne kadar ödeyeceğimiz de belliydi. Kaç gün içerisinde teslim edileceğiniz sorduğumuzda makine halıların yanında el dokuma halıları da olduğu için normal şartlar altında 3 gün içerisinde teslim edileceğini söylediler.

Öncelikle gelen halı yıkama personeli oldukça nazikti. Sorduğumuz sorulara kolay ve  anlaşılır şekilde cevap verdiler. Daha sonra halıları etiketleyerek halı yıkama fabrikasına götürdüler.

Halı yıkama fabrikasında halının nasıl yıkandığını merek ediyorduk. Hangi deterjanı kullanıyorlar, yıkanan yerin hijyen durumu gibi sorular hep aklımızdaydı.

Biz de Etlik halı yıkama fabrikasında yıkanan halıların fotoğraflarını (galeri) ve çekilmiş olan videoları izledik. Sonuç olarak halıların toz almadan geçtiğini , sonra tek tek müşteri müşteri yıkandığını gördük. Yıkamadan sonra halı sıkma makinesinde sıkılarak , havalandırma ve kurutma işlemi için sergiye serildiğini de gördük. Bu kadar video yeterli idi.

Daha sonra bize bir mesaj geldi. Akabinde arayarak halımızın akşam 18 saatlerinde %99 ihtimal ile teslim edileceğini ögrendik. Halımız poşetlenmiş ve oldukça temiz bir şekilde getirilmişti.

Daha sonra getiren görevli arkadaş bize halının poşetde bırakılmaması gerektiğini de söyledi.Bizde halımızı poşetden çıkartarak eşimle birlikte serdik. Tertemiz ve mis gibi halılarımız yıkanmıştı. Bu sebeple Etlik halı yıkama firmasına çok teşekkür ederiz.

Etlik halı yıkama firmaları’ndan en büyük farkımız nedir ?

Biz öncelikle hizmetimizde İnsana değer vermekteyiz. Kullandığımız tüm ürünler doğal ve insan sağlığına son derece uygundur. Yine halı yıkama da kullandığımız makinede son teknoloji ürünü olup, daha iyi halı temizliği için dizayn edilmişlerdir.

Tam otomatik halı yıkama makinesinde halılar nasıl yıkanmaktadır?

Öncelikle tam otomatik halı yıkama makineleri iki türlü olup,birincisi yerde yıkama yapan makinelerdir. İkincisi ise tezgah üstü halı yıkama makineleridir. Biz tezgah üstü makine kullandığımızdan daha çok ondan bahsedeceğiz.

Öncelikle halı yıkama işleminden maksimum performans alınabilmesi için toz alma makinesinden halının geçirilmesi gerekmektedir. Toz alma makinesi sayesinde halıların içerisinde bulunan toz ve diğer halı arasındaki istenmeyen nesneler de temizlenmiş olmaktadır.

Sıra tam otomatik halı yıkama makinesinde halıların yıkanması işlemine gelmektedir.

Öncelikle makine girişinde halıların ıslanması için bir ünite bulunmaktadır. Daha sonra meç fırçaların yer aldığı 3 lü yıkama ünitesi vardır. Burada bir yandan da şampuanlama yapılmaktadır. Daha sonra tekrar 3 lü bir meç yıkama ünitesi vardır ki daha fazla fırçalama daha iyi temizlik için gereklidir. Yine fırçalama yapıldıktan sonra basınçlı su ünitesine gelen halılar artık durulama ünitesinin başlangıcına ulaşmıştır.

Durulama ve gelberi ünitesi sayesinde halıdan kir ve şampuan aynı anda uzaklaştırılmaktadır. Yine halı otomatik sarım ünitesi ve son durulama işlemi sayesinde halı kurutma makinesine hazır hale gelmektedir.

Kurutma makinesi sayesinde halı sıkılır. Yüksek devirle sıkılan halılar kurutma için sergiye serilir. Halıların durumuna göre 1-3 gün arasında sergide bekletilir. Sonra kuruyan halılar poşetlenerek teslim edilir.

Etlik halı yıkama olarak en önemli adım ise kalite kontrol aşamasıdır.

Yıkama esnasında görerek yıkama öncesi halılara gerekli leke çıkarıcılar ile müdahale edilmektedir. Lakin leke çıkmayabilir. Bunun sebebi lekeden kaynaklandığı gibi bazen de ikinci yıkama gerekliliğinden oluşmaktadır. Bu sebeple etlik halı yıkama olarak biz halıları kontrol ediyoruz. Bu kontrol sonrasında müşterimizi arayarak bilgi vermekteyiz.

Etlik halı yıkama çalışma saatleri : Pazartesi – Cumartesi : 08:00 – 23 :00 Pazar: 09:00 – 17:00

Etlik halı yıkama telefonları :

Sizde Etlik te müşteri memnuniyeti yüksek , müşterileri ile ilgili bir firma arıyorsanız Bizi tercih edebilirsiniz.

HALI YIKAMA HİZMET BÖLGELERİMİZ

Etlik halı yıkama olarak bölgemizde ki tüm mahallerimize hizmet veriyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Etlik Profesyonel Halı yıkama Fabrikası

Doğal  halı ve koltuk yıkama

etlik koltuk yıkama fiyatları

Etlik koltuk yıkama

Etlik halı yıkama firması (Başkent halı ve koltuk temizliği) olarak koltuklarınızın temizliğini yapıyoruz. Koltuk temizliği hakkında tüm merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

Koltuk temizliği hakkında tüm sorular ?
etlik battaniye nasıl yıkanır?

Koltuk yıkama

Batıkent ,Eryaman ,Etlik ve Dikmen de oturuyorsanız en iyi koltuk yıkama firması Başkent halı ve koltuk yıkama’dan hizmet almanın farkını yaşayabilirsiniz. Siz de koltuk yıkama nasıl yapılır , neden koltuklarımı yıkatmalıyım ?  konulu makalemizi okumalısınız.

Koltuk yıkama nasıl yapılır ?
etlik stor perde yıkama fiyatları

Etlik Battaniye – Yorgan yıkama

Etlik de battaniye ve yorganlar tertemiz yıkanır.

Yorgan ve battaniyeleriniz nasıl yıkanıyor ?

Etlik Halı yıkama fabrikasında halılar nasıl temizlenmektedir ?

‘Etlik halı yıkama fabrikamızda halılar ,tam otomatik makinelerde tertemiz temizlenir.Sizde halı temizleme videomuzu seyretmeye hazır mısınız ?.

Halı yıkama videoları

Etlik de %99 üzerinde müşteri memnuniyeti

Halınızı Etlik Başkent Halı yıkama da temizletmelisiniz.

Yaşar Güney

“Etlik de yaşıyorsanız sizde Başkent halı yıkamadan hizmet almalısınız. Bence 1 Numara.”

Aslıhan Gümüş

“Gördüğüm en iyi firma diyebilirim.Tavsiyemdir.”

Remzi Büyük

“Tertemiz halılarım ve Koltuklarımın  için çok teşekkür ederim.”

Sizde yorum yapabilirsiniz.
By |2018-09-27T12:42:34+00:00Eylül 11th, 2018|etlik halı yıkama|

Leave A Comment

Şimdi Ara